Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, ... https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Henri-Decaisne-1799-1852-utan-Balzac-portreja-acelmetszet-papir-jelzett-a-metszeten-Dekor~II2745092
2745092
10659
428
2200
Engravings
Leírás: Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x14,5 cm
: pk