Baráth Pál (1950-): Híd. Akvarell, papír.. Keretben. Jelzett. 40x30 cm... https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Barath-Pal-1950-Hid-Akvarell-papir-Keretben-Jelzett-40x30-cm-Uvegezett-keretben~II2745162
2745162
10017
428
Leírás: Baráth Pál (1950-): Híd. Akvarell, papír.. Keretben. Jelzett. 40x30 cm Üvegezett keretben
: nagy_andras