Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2740259
10586
428
Ex libris - small-graphics
Theodore Duvet: Die Impressionisten. Berlin, 1920. Bruno Gassiner. Egészoldalas illusztrációkkal. Sérült félvászon kötésben. Benne ex libris: Gara Arnold (1882 - 1929) : A Halál és a lányka. Ex libris Burg Lajos. Cinkográfia. 11x16 cm 2744890
10587
428
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Dr. László György. Rézkarc, papír, jelzett, 13x9,5 cm 2744888
10588
428
Ex libris - small-graphics
Kloszka R. jelzéssel, Zádor István (1882-1963) után: Karczag Aladár könyvtárából (erotikus ex libris). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12,5x5,5 cm 2744892
10589
428
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): "365 szerencsés napot kívánok!" (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm 2744899
10590
428
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): "Ez a könyv Fisch József könyvnyomtatóé" (1931-35). Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, lapra applikálva, 14,5x10,5 cm 2746716
10591
428
Ex libris - small-graphics
cca. 1900-1910. Góth Sándor (színész, rendező, egyetemi tanár, műfordító, színház igazgató, szecessziós ex-librise, francia nyelvű könyvbe ragasztva. Klisé, papír, 5,5x6,5cm 2744878
10592
428
Ex libris - small-graphics
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Schäffer Andor. Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 18x9 cm 2736414
10593
428
Ex libris - small-graphics
Engel Tevan István (1936-1996) 5 db rézkarc. jelzettek, levelezőlap nagyságban 2740918
10594
428
Ex libris - small-graphics
20 arckép. Fába metszette: Fery Antal. Debrecen, 1988. Kisgrafika barátok köre. 002/500 15x18 cm Kiadói papírmappában 2739060
10595
428
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1894-1959): Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kíván Dr. Illyés S. L.-né M Németh Erzsók. Rézmetszet, papír, jelzett, 9,5x8 cm 2745139
10596
428
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1894-1959): Boldog új évet! linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 12×9 cm 2743169
10597
428
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh holland festőművész. Klisé, papír. Jelzett. 15x11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft