Glacier des Bois (Svájci Alpok), színezett litográfia, papír, XIX. sz ... https://www.darabanth.com/hu/427-Gyorsarveres/427.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Glacier-des-Bois-Svajci-Alpok-szinezett-litografia-papir-XIX-sz-kozepe-vege-kartonra-ka~II2734051
2734051
10917
427
4600
Engravings
Leírás: Glacier des Bois (Svájci Alpok), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x22 cm
: pk