Belovic, Jasna: Die Sitten der Südslawen. Dresden, 1927, Paul Aretz Verlag. Számos fekete-fehér képtáblával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel, ex libris-szel.