Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, János téri házak. Olaj, v... https://www.darabanth.com/hu/423-Gyorsarveres/423.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~22/Nolipa-Istvan-Pal-1907-1986-Pesterzsebet-Janos-teri-hazak-Olaj-vaszon-Jelzett-hatold~II2692767
2692767
10237
423
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,30 EUR , 93,75 USD
Leírás: Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, János téri házak. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 60x70 cm
: nagy_andras