Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2683487
32922
422
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" gilt bronze decoration without ribbon C:AU worn gilt NMK 250. 2682935
32923
422
Numizmatika
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration without ribbon C:AU,XF patina NMK 250. 2680960
32924
422
Numizmatika
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1- 2663162
32925
422
60000
Numizmatika
1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2,2- zománchibák Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF,VF enamel errors 2683099
32926
422
Numizmatika
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés csatos bőrszíjon (Br:28,77g/0.800/37mm) T:2 patina, ph 2682558
32927
422
Numizmatika
~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott, festett fém gomblyukjelvény (2xklf) (23x16mm és 15x11mm) + ~1950. "Vezető" zománcozott fém kitűző (~19x40mm) T:2 az egyiken sérült zománc 2547284
32928
422
Numizmatika
1930. "Santus Emericus (Szent Imre)" Br jelvény, hátoldalán "Ludvig Bp. Thék u. 44." T:2,2- 2684278
32929
422
Numizmatika
1933. "Jamboree" zöld-fehér zománcozott cserkész kitűző cserélt tűvel (36x32mm) T:1- kis zománchibák / Hungary 1933. "Jamboree" white-green enamelled Scouting badge with replaced pin (36x32mm) C:AU,XF small enamel error 2682819
32930
422
Numizmatika
1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes bronz medál (33x30mm) T:2 2677994
32931
422
Numizmatika
1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:1-,2 2681632
32932
422
Numizmatika
1939. "Pax Ting 1939 Hungaria" a Magyar Cserkészlány Szövetség részben zománcozott Br jelvénye (34x26mm) T:2 patina, zománchiba 2680970
32933
422
Numizmatika
~1940. zománcozott Br cserkész kitűző (15x12mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft