Ezüst (Ag) kínáló, asztalközép, jelzett, mesterjegyes, üvegbetéttel, ü... https://www.darabanth.com/hu/422-Gyorsarveres/422.0/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000024/Ezust-Ag-kinalo-asztalkozep-jelzett-mesterjegyes-uvegbetettel-uvegbeteten-kisebb-sC3~II2682761
2682761
19258
422
14000
Jewellery and precious metal items
Leírás: Ezüst (Ag) kínáló, asztalközép, jelzett, mesterjegyes, üvegbetéttel, üvegbetéten kisebb sérülésekkel, fém lábakkal, 36x20x14 cm, nettó: 637 g
: karap_norbert