Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

1963-1968 Kolligátum a Labdarúgás folyóiratból: 1963 A magyar válogatott 40 mérkőzése (1902-1963.); 1964 Labdarúgás olimpiai szám. A 10. olimpiai aranyérem.; 1964 november, X. évf. 11. sz.; 1965 Labdarúgás. XI. évf. 1-4, 6-7,9-12. sz.; 1968 EB Magyarország-Szovjetunió.; 1968 EB Magyarország - Hollandia, 1968 május.; 1968 EB Magyarország - NDK, 1968 szept. ; 1967 Magyarország - Jugoszlávia. 1967. ápril.; 1967. FTC A Bajnokcsapat a VKK-ért. 1967 nov. 1968 MTK 80 1888-1968, 1968 augusztus.; Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert