Dr. F. König: Ratgeber in gesunden und kranken Tagen. I-III. köt. Leipzig, é.n. (cca 1910-1920), Dr. Karl Meyer G.m.b.H. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes ábrákkal, kihajtható, színes mellékletekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé foltos lappal.