Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2680614
17517
422
Egy jeles vad-kert. Avagy az oktalan állatoknak históriája Miskolczi Gáspár által. Bp., 1983, Magvető. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2683193
17518
422
Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Noran. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2660221
17519
422
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner, 340 p., 287 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, fakó gerinccel. 2681441
17520
422
Stendhal: A pármai kolostor. Ford.: Illés Endre. A fordító, Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére DEDIKÁLT. Bp., 1958, Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés. 2680152
17521
422
Francé, Raoul H.: Az élet könyve. Bp., Dante. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2680239
17522
422
Wallace, Edgar: Dilettáns gonosztevő. Bp., Palladis. + Az erőszak ökle. Bp., Palladis. Kötetenként változó kötésben, kopottas állapotban. 2681348
17523
422
Nobel-díjas írók antológiája. Bp., 1935, Káldor. Korabeli félvászton kötésben, kopottas. 2680965
17524
422
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel. 2682187
17525
422
Szentiday Klára Mária: A csepegő kövek szerelmesei. Bp., 2017, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2405060
18500
422
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban. 2405056
18501
422
Fekete István: Hu. Bp., 1966. Móra. Kiadói műbőr-kötés, szakadozott papír védőborítóban. 2329341
18504
422
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft