Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 314

Bányai László: Négyszemközt József Attilával. Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17408.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Reid, Mayne: A skalpvadászok. Bp., Révai. Nasser Magda rajzaival. Újrakötött félvászon kötés, ázásnyomokkal.
17409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Stuart, Frank S.: Méhek állama. Bp., 1949, Káldor György. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. + Méhészeknek szóló felhívás
17410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db horgász könyv - Ragadozó halak horgászata; Különféle halaink és horgászatuk + Horgászeszközök, horgászmódszerek. Kiadói kartonált és papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17411.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Déryné levelei. Staud Géza 1944-es kötete és további kutatásai nyomán összeállította, valamint jegyzetekkel ellátta: Kelényi István. Miskolc, 1994., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Marjalaki Kiss Lajos /1887-1972/ műveinek válogatott bibliográfiája és Móricz Zsigmondtól kapott levelei. Miskolc, 1987., Miskolc Városi Könyvtár Lévay József Könyvtára. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
17413.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája Jaschik Álmos rajzaival (Bp.) 1935. Genius. Kiadói, illusztrált hártyapapír-borításos kartonálásban, gerincen zsinórbefűzéssel, a papíréleken apróbb szakadásokkal, gyűrődéssel.
17415.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

17416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17419.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft