Lapis András (1942-) 1976. "Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest ... https://www.darabanth.com/hu/421-Gyorsarveres/421.0/Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~3000019/Lapis-Andras-1942-1976-Gastroenterologiai-Kongresszus-Budapest-1976-ketoldalas-osszeille~II2617053
2617053
31368
421
11000
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,81 EUR , 34,38 USD
Leírás: Lapis András (1942-) 1976. "Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976" kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc /
Hungary 1976. "Gastroenterologia / Budapest 1976 " two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches