Hock János: Képes Biblia. Az ó- és újszövetség történelme. 50 színes képpel. Bp., 1900., a szerző kiadása (Révai és Salamon-ny.), (4) p.+ 50 t. (színes, litografált táblák). Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Érczhegyi Géza-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos táblákkal.