Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp.... https://www.darabanth.com/hu/421-Gyorsarveres/421.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000014/Doby-Geza-Mezogazdasagi-chemiai-gyakorlatok-laboratoriumi-konyve-Bp-1941-Renyi-Karoly-~II2566186
2566186
17132
421
900
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
900 Ft 2,44 EUR , 2,81 USD
Leírás: Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor