https://www.darabanth.com/hu/421-Gyorsarveres/421.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000014/A-Richter-Gedeon-Rt-100-eves-tortenete-Szerk-Dr-Kapronczay-Karoly-Dr-Magyar-Laszlo-Bp~II2671627
2671627
17129
421
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerk.: Dr. Kapronczay Károly, Dr. Magyar László. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó Rt., 350+2 p. Fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbÅ‘r-kötés, hibajegyzékkel, borÃtón apró kopásnyomokkal. + Richter Gedeon Rt. kÃsérÅ‘levele, Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök és Bogsch Erik (1947-) vezérigazgató autográf aláÃrásaival + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf soraival és aláÃrásával névjegykártyáján + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf sorai karácsonyi üdvözlÅ‘lapon
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m