A magyar horgászat kézikönyve. Szerk.: Berényi János, Farkasházy Tibor, Vigh József. Bp., 1954, Művelt Nép, 462 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban.