Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 45

Kincses Katalin Mária - Szoleczky Emese (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16594.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
16595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kossa István: Dunától a Donig. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16597.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

16598.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hausner Gábor (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 6. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2003, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16599.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hausner Gábor (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 5. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2002, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
16600.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vargyai Gyula: A vezérkar szerepe a katonai és politikai döntésekben Magyarországon 1919-1944, Történelemtanári Füzetek VI. Bp., 1944, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Magyar Történelmi Társulat Tanári Tagozata kiadványa, kiadói papírkötésben
16601.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft