Nemeskürty István: Requiem egy hadseregért. Magvető Zsebkönyvtár. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kisebb ázásnyomokkal. + Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp., 1988, szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés.