[Kosztolányi Dezső] Desider Kosztolányi: Lerche. [Pacsirta]. Ford.: Stefan J. Klein. Heidelberg, 1928, Merlin-Verlag, 245+(3) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.