Marastoni József (1834-1895): Pulszky Ferenc portréja, 1867. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, nyomtatta Reiffenstein & Rösch Bécsben, kiadta: Sárkány István a "Hajnal" szerkesztője. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 25,5x18,5 cm