Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/421-Gyorsarveres/421.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tabori-Jozsef-1928-2001-Tatai-to-Pasztell-papir-Jelzett-Uvegezett-muanyag-keretben-20x~II2672382
2672382
10292
421
9500
Kikiáltási ár:
9 500 Ft 25,75 EUR , 29,69 USD
Leírás: Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben, 20x30 cm
: pk