Hattyút formázó üveg fűszertartó, aranyozott fém szerelékkel, hozzá ta... https://www.darabanth.com/hu/420-Gyorsarveres/420.0/Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Hattyut-formazo-uveg-fuszertarto-aranyozott-fem-szerelekkel-hozza-tartozo-kanallal-kin~II2654024
2654024
11622
420
Glass-objects
Leírás: Hattyút formázó üveg fűszertartó, aranyozott fém szerelékkel, hozzá tartozó kanállal, kinyitható szárnyakkal, kopott, m: 9 cm
: karap_norbert