https://www.darabanth.com/hu/420-Gyorsarveres/420.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500007/Szalay-Laszlo-Magyarorszag-tortenete-III-kot-A-Hunyadiaktol-a-mohacsi-veszig-1437-152~II2656269
2656269
15615
420
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Szalay László: Magyarország története. III. köt.: A Hunyadiaktól a mohácsi vészig. 1437-1526. Lipcse, 1853, Geibel Károly, XII+594+(2) p. ElsÅ‘ kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, néhány szamárfüles és egy javÃtott lappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m