Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Pokorny Alajos: Az állatország természetrajza. Az ausztriai birodalombeli algymnasiumok számára készítette - -, természetrajz tanács a bécsi csász. kir. academiai gymnasiumban. (90 fametsztvénynyel díszített kiadás. Bécs, 1863, A Cs. Kir. Iskolakönyvek kiadásában, (Nyomtatott a Cs. Kir. Államnyomda betűivel), VIII+215 p. Korabeli félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon kis kivágással és névbejegyzéssel, a lapokon ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel. Ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : scanner