https://www.darabanth.com/hu/420-Gyorsarveres/420.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500022/Vasmegyei-fejek-Szerk-Halasz-Imre-Szombathely-1930-Halasz-Imre-Sopron-vitez-Toth-Alajos-~II2657668
2657668
17420
420
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Vasmegyei fejek. Szerk.: Halász Imre. Szombathely, 1930, Halász Imre (Sopron, vitéz Tóth Alajos-ny.), 430+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, a borÃtón kopás- és ázásnyomokkal, néhány lap szélén kis ázásnyom.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m