Magyar szókötés a' középtanodák' III. osztálya számára. Buda, 1851., Magyar Kir. Egyetemi Könyvnyomdában, 110+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, széteső állapotban, gyűrött lapokkal, egy sérült lappal, néhány foltos lappal, megviselt állapotban.