https://www.darabanth.com/hu/420-Gyorsarveres/420.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500022/Gyongyosi-Istvan-valogatott-poetai-munkai-I-II-kot-Egybekotve-Az-eredeti-kiadasok-ala~II2655596
2655596
17345
420
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Gyöngyösi István válogatott poétai munkái. I-II. köt. [Egybekötve.] Az eredeti kiadások alapján közli Toldy Ferenc. Pest, 1864-1865., Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckanst-ny.), 1 (Gyöngyösi István acélmetszetű portréja, cÃmkép) t. + 2+169+3; 4+203 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, a cÃmképen és egy-két lapon foxing foltok, de alapvetÅ‘en jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m