Eichwald nagyméretű karaffaváza. cca 19. sz. második fele, polikróm mázakkal fedett finomfajansz. Gazdag rokokós, növényi ornamentikát, kagylóformákat, rokályos elemeket és arab jellegű geometrikus formákat is magába foglaló díszítéssel. Jelzett, repedezett mázzal, kopásokkal, lábánál két elem ragasztott, m: 62,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!