Nyomtatványok

Tételek száma: 32

1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume D'Egypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval
12397.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1939 Karlsbadi prospektus fürdővendégek számára térképpel
12398.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Léva országzászló avatási ünnepségre szóló meghívó képpel 4 p
12399.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1944 Az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának pártoló tagság megújítási iránti kérelem Irredenta 15x30 cm
12400.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1956 Sopron, "Munkástestvérek! Polgártársak! A magyar nép küzdelmét az egész nemzet szabadságharcának jelentjük ki!", forradalmi plakát, 1956. nov. 16., hajtva, 59x42 cm
12401.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1957 A Time magazin januári száma, címlapon az 1956-os év emberével, a Magyar szabadságharcossal. Kanadai kiadás. Kissé sérült papírborítóval / 1957 Time magazine with the man of the year, the Hungarian freedom fighter.
12402.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
13

Hunnia Film 1938-39. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1938/39. üzleti év legjobb magyar és külföldi filmjeiről, a Mester-Film produkciójában. Benne: Nyírő József: Uz Bence (főszerepben: Jávor Pál); Jókai Mór: Szegény gazdagok (rendező: Csepreghy Jenő); stb. Bp., Biro Miklós-ny., 6 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötésben, nemzetiszínű zsinórral fűzve, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
12403.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hunnia Filmgyár R.T. 1939-40. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1939-40. évadban megjelenő filmjeiről. Benne: A Hunnia filmek művészgárdája (Tolnay Klári, Jávor Pál, Bordy Bella, stb.); Amanda két élete (főszerepben: Fred Astaire); Álomkapu (Katharine Hepburn, Adolf Menjou); A nőnek mindig sikerül (Tolnay Klári, Turay Ida, Szeleczky Zita); stb. Bp., Athenaeum-ny., 16 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötésben, spirálfűzött, némileg viseltes borítóval, belül a lapok jó állapotban.
12404.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft