https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 30

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pecsétnyomó Goethe büszttel. Bronz, monogramos, XIX. sz. vége. 8 cm
1
11376.

Pecsétnyomó Goethe büszttel. Bronz, monogramos, XIX. sz. vége. 8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Pecsétnyomó zöld jáspis nyéllel, vésett kő nélkül XIX. sz. 6 cm / Seal maker.
1
11377.

Pecsétnyomó zöld jáspis nyéllel, vésett kő nélkül XIX. sz. 6 cm / Seal maker.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
15
 
Pecsétnyomó cirill betűs felirattal. XVIII. sz. / Seal maker with cirillic inscription. 18th century. d: 18 mm, m: 22 mm
1
11378.

Pecsétnyomó cirill betűs felirattal. XVIII. sz. / Seal maker with cirillic inscription. 18th century. d: 18 mm, m: 22 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
"1906 Borsod vármegye Sajószentpéter község" feliratos, címeres pecsétnyomó réz d: 33 mm, Fa nyéllel
1
11379.

"1906 Borsod vármegye Sajószentpéter község" feliratos, címeres pecsétnyomó réz d: 33 mm, Fa nyéllel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
11400.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
EUR
,
937,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
11401.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz