https://www.darabanth.com/hu/42-Nagyaukcio/42.1/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~17252/Dr-Borovszky-Samu-szerk-Temes-varmegye-es-Temesvar-Magyarorszag-varmegyei-es-varosai~II3115440
3115440
19013
42
30000
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
LeÃrás:
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Temes vármegye és Temesvár. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság, 1 (Temes vármegye térképe) t.+X+463+7+V+1+294 p. RendkÃvül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szÃnezett lapszélekkel, a borÃtón kis kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m