Lesznai Anna: Virágos szerelem. Magyar szerelmes versek gyüjteménye. Összeállította és színes rajzokkal ellátta: - -. Bp., 1932, Pantheon,(Hungária-ny.), 159+1 p. Kiadói félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott, foltos borítóval, ajándékozásra vonatkozó bejegyzéssel és hozzá tartozó két beragasztott címkével. Megjelent 1200 példányban.