cca 1940 M. Kir. Honvédség, tüzér századosi egyenruha zubbony. Belül címkével jelzett, készítő: Ádám Ferenc (Bp. IV., Irányi-u. 25.), tulajdonos: Rónay Jenő. Komplett, eredeti gombokkal, vállzsinórral, rangjelzéssel. Rendkívül szép, megkímélt állapotban!