Tétel

Kikiáltási ár:

320 000 Ft

20

Leírás:

Pauer Gyula (1941-2012): Két plasztikus kép I., 1996. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Pauer 96. Hátoldalon címkén is jelzett: Pauer és Pauer Stúdió pecsét. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html 70x70 cm. Apró foltokkal. / Acrylic on canvas, signed lower right, with artist's stamp on the reverse. 70×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: http://www.pauergyula.hu/kepzomuveszeti/munkak902000.html. Slightly stained.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras