Tétel

Kikiáltási ár:

280 000 Ft

Leírás:

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. / Ádám Misch (1935-1995): Summertime. Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with Képcsarnok Company label on the reverse. Reproduced in the book: Ákos Matzon, Angéla Korb (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. Page 38. Exhibited: Adam Misch memorial exhibition, 2020, Budapest. 70×50 cm. Framed

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras