Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra közép... https://www.darabanth.com/hu/42-Nagyaukcio/42.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-Elo/Festmeny-mutargy-papirregiseg-TEREMARVERES-tetelei~17539/Kondor-Bela-1931-1972-Bukas-Tus-toll-papir-jelezve-jobbra-kozepen-lent-Uvegezett~II3119357
3119357
10281
42
190000
Art, collectibles floor auction items
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
Leírás: Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 13,5x18,5 cm.
: nagy_andras