Gulyás Dénes (1927-2003): Mona Lisa elvesztette mosolyát (cím nélkül), 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x175 cm. A festő egyik főműve! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ Dénes Gulyás (1927-2003): Mona Lisa lost her smile (untitled), 1977. Oil on wood fibre, signed lower right. Framed. 80x175 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!