Ezüst (Ag) Ampolna-tartó tál. Nagyszeben, 17. sz. Pontsoros díszítéssel lezárt vastag virágdíszes perem, öblében ampolnatartó támaszték, ezekben Krisztus és Mária monogramokkal. Tisztított, sérült, régi javításokkal, 21,5x27,5 cm