Csortos-Elek József (1875-?): Art deco hölgy, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 100×70,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!