Ausztria és Magyarország hivatalos méneskönyve. Magában foglalja az Ausztriában és Magyarországban lévő telivér-lovakat. XIV. köt. Officielles Gestüt-Buch für Oesterreich und Ungarn. Enthaltend die in Oesterreich und Ungarn befindlichen Vollblutpferde. Volumen XIV. Hrsg. von der Gemeinsamen Gestüt-Buch-kommission des Jockey Club für Österreich und des Ungarischen Jockey Clubs. Wien, 1913, Osztrák Jockey Club és Magyar Lovaregylet közös Méneskönyv-Bizottsága, XLV+1+666 p. Magyar és német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.