Tétel

Katalógusszám:

14772.
Lezárult 419. Gyorsárverés
Plakát

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

Hétszilvafa. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Turay Ida, Csortos Gyula, Szilassy László, Kiss Manyi, Vaszary Piri szereplésével, rendezte Podmaniczky Félix. Zene: Sándor Jenő. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Imago Film. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×30 cm. / Vintage rare poster of a Hungarian movie from 1940, lithograph on paper, with some damages on the edges, a bit spotty.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert