Bulu, a fehér tigris (Booloo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Colin Tapley szereplésével. Rendezte: Clyde E. Elliott. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap tetején korabeli ceruzás felirattal: "Attila mozgóban december 26-án". Feltehetően a budafoki Attila mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Booloo" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.