Weisz Zsigmond, Czeizler Sándor: Fogászati magyarázó szakszótár. Bp., ... https://www.darabanth.com/hu/419-Gyorsarveres/419.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000012/Weisz-Zsigmond-Czeizler-Sandor-Fogaszati-magyarazo-szakszotar-Bp-1923-Fogtechnikusok-Ors~II2650792
2650792
17169
419
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Weisz Zsigmond, Czeizler Sándor: Fogászati magyarázó szakszótár. Bp., 1923, Fogtechnikusok Országos Szövetsége, 237 p. Egészvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos.
: karap_norbert