Zombory Brigitta (?-?): Pásztorlány, 1951. Akvarell, papír, jelzett. S... https://www.darabanth.com/hu/419-Gyorsarveres/419.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zombory-Brigitta-Pasztorlany-1951-Akvarell-papir-jelzett-Serult-44-5C39732-cm-Dekor~II2651268
2651268
10400
419
Leírás: Zombory Brigitta (?-?): Pásztorlány, 1951. Akvarell, papír, jelzett. Sérült 44,5×32 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: pk