Pataky Sándor (1880-1969): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Sérül... https://www.darabanth.com/hu/419-Gyorsarveres/419.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pataky-Sandor-1880-1969-Noi-portre-Pasztell-papir-jelzett-Serult-hajtott-53-5C39777-cm~II2649900
2649900
10266
419
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,55 EUR , 15,63 USD
Leírás: Pataky Sándor (1880-1969): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Sérült, hajtott, 53,5×77 cm
: pk