Zsolnay jubileumi emléktál a Feszty-körkép részletével. Matricás, jelz... https://www.darabanth.com/hu/418-Gyorsarveres/418.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-jubileumi-emlektal-a-Feszty-korkep-reszletevel-Matricas-jelzett-Zsolnay-150-Jubil~II2597494
2597494
11316
418
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,10 EUR , 31,25 USD
Leírás: Zsolnay jubileumi emléktál a Feszty-körkép részletével. Matricás, jelzett (Zsolnay 150. Jubileum), minimális kopással, d: 30 cm
: nagy_andras