Tissot Le Locle ezüst tokos aranyozott karóra, kézi felhúzós szerkezet... https://www.darabanth.com/hu/418-Gyorsarveres/418.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500010/Tissot-Le-Locle-ezust-tokos-aranyozott-karora-kezi-felhuzos-szerkezettel-mukodik-kopasokk~II2642068
2642068
11784
418
65000
Watches
Kikiáltási ár:
65 000 Ft 176,15 EUR , 203,13 USD
Leírás: Tissot Le Locle ezüst tokos aranyozott karóra, kézi felhúzós szerkezettel, működik, kopásokkal, d: 34 mm
: nagy_andras