Roskovics Ignác: Görög katholikus katekizmus vagyis a keresztény tanítás elemei. A munkácsi és egri megyei katekizmusok után a katholika egyház görög rendjéhez alkalmazva. Debrecen, 1864., Telegdi Lajos, 164+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap szélén apró hiánnyal.