Miskolc. Szerk.: Dr. Halmay Béla és Leszih Andor. Magyar Városok Monográfiája V. Bp., 1929., Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala, (Wodianer F. és Fiai-ny.). Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány.